Webdesign

Webdesign

Vytváříme internetové prezentace podle individuálních potřeb zákazníků. Při naší práci využíváme širokou nabídku šablon, což usnadňuje výběr grafiky, urychluje vývoj a výrazně zlevňuje výsledný produkt. Stejně tak ale navrhujeme i individuální prezentace na míru. Samozřejmostí je validní kód podle nejnovějších standardů.

E-commerce

E-commerce

V oblasti e-commerce se zaměřujeme především na stále populárnější internetové obchodování. Provozujeme obchody našich klientů na vlastních i hostovaných platformách. Rovněž ale zajišťujeme řešení elektronických online obchodů na klíč s datovou návazností na informační systémy našich zákazníků.

SEO a marketing

SEO a marketing

Samostatnou kapitolou, která webdesign a e-commerci spojuje, je optimalizace internetových prezentací a obchodních systémů pro vyhledávací roboty a následná podpora prostřednictvím celé řady marketingových nástrojů. Výsledkem je výrazně lepší postavení takových řešení ve výsledcích vyhledávačů a srovnávačů.

Lokalizace/překlady

Lokalizace/překlady

Pro překlady technických příruček a softwaru (včetně internetových aplikací) se dnes téměř výhradně používají nástroje CAT (computer-assisted translation), které nejenže práci usnadňují, ale také umožňují dosažení daleko vyšší kvality překladu nebo lokalizace. Pro naši práci používáme dva nejrozšířenější produkty, a to SDL Trados Studio a Star Transit NXT.

Vývoj softwaru

Vývoj softwaru

Dnešní internet se bez programování na straně klienta ani serveru prakticky vůbec neobejde. I tak jednoduchá prezentace, na kterou se právě díváte, využívá hned oba tyto přístupy. Pro tyto účely využíváme HTML, JavaScript, php a databázi MySQL. Pro vývoj jednoúčelových kompilovaných aplikací pro prostředí MS Windows využíváme osvědčenou platformu .NET od společnosti Microsoft.

Správa IT

Správa IT

Bez hardwaru by všechny dříve vyjmenované služby byly k ničemu. Proto se nejen staráme o návrh a realizaci celé infrastruktury, ale také následně zajišťujeme její správu. Každá aplikace a každý hostitelský počítač nebo server vyžadují pravidelnou údržbu, bez které časem výkon celého systému výrazně klesá. Návrhu plánu údržby samozřejmě předchází audit stávající infrastruktury a softwaru.